Wyszukiwarka

Automatyka bramowa

Oferujemy wykonanie niezwykle trwałych i solidnych ogrodzeń, bram wjazdowych czy krat.  Zajmujemy się automatyką do bram. W tym zakresie świadczymy usługi montażu oraz serwisu urządzeń.

Zarówno bramy przesuwne, jak i rozwieralne mogą otwierać się samoczynnie. Ich pracą steruje się za pomocą pilota oraz włączników montowanych w domu oraz ewentualnie przy bramie. Jeden pilot może uruchamiać nie tylko bramę wjazdową, ale także bramę garażową, a nawet oświetlenie. Automatyczne napędy do bram składają się z silnika poruszającego skrzydłem i urządzenia sterującego. Napęd trzeba dobrać do konkretnej bramy. Ważny jest sposób jej otwierania, wielkość, ciężar, a w bramach rozwieralnych również rodzaj wypełnienia skrzydła. Można je kupić jako osobne urządzenie, choć lepiej zamówić je od razu z bramą. Mamy wtedy pewność, że napęd został właściwie dobrany i nie będzie niespodzianek przy jego montażu.

Bramy otwierane automatycznie wymagają zamontowania urządzeń zapewniających bezpieczeństwo ich użytkowania. Niezbędne są fotokomórki, dzięki którym skrzydła bramy cofną się, gdy na ich drodze pojawi się jakaś przeszkoda. Lampa ostrzegawcza zamontowana w widocznym miejscu poinformuje o tym, że brama się otwiera lub zamyka.

Poniżej prezentujemy rodzaje napędów wraz z kartami katalogowymi.
Od cen katalogowych udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Posiadamy w sprzedaży całą gamę napędów. Poniżej katalogi z pełną ofertą.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
napęd 414

Napędy do bram skrzydłowych

automatyka-740-741_4x3.jpg

Napędy do bram przesuwnych

automatyka-d600_4x3.jpg

Napędy do bram garażowych

automatyka-613-614_4x3.jpg

Szlabany automatyczne